Dłuższe dni, promienie słońca, rześkie poranki i rozleniwione popołudnia, spacery w rozpiętej kurtce, wypady na rowerem na łono natury. Kocyk na trawie nad rzeczką lub w parku, pierwiosnki, krokusy, kwitnące drzewa wiśni, zmiana fryzury, nowy lakier do paznokci, porządki w szafach i... nowe pomysły. To właśnie WIOSNA!!! A wiosną robótki są lżejsze, bardziej dziurawe, frywolniejsze, zabawniejsze. Sięgamy po włóczki bawełniane, jedwabne, lniane i fantazyjne nowości. Szukamy inspiracji na ażurowe bluzeczki, topy i zwiewne spódniczki we wszystkich kolorach tęczy. ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEGO WIOSENNEGO ROBÓTKOWANIA!!!
Blog > Komentarze do wpisu
Bzowy sweterek skończony!

Skończyłam na czas i tak jak to sobie zaplanowałam, wystąpiłam w nim na chrzcinach małej Zuzi w sobotę. Pogoda była jak najbardziej sweterkowa, czyli chłodno. Chrzciny były bardzo kameralne, tylko rodzice i rodzeństwo, babcia i dwie zaprzyjaźnione pary z dziećmi. Bez pompy i zadęcia, w pustym i cichym kościele- szalenie mi się pdobało.

  bzowy sweterek

Ponieważ to ja robiłam za fotografa, podzieliłam los wszystkich fotografów i nie ma mnie na żadnym zdjęciu, ale mąż zrobił mi jedno przed wyjściem z domu.

poniedziałek, 14 maja 2007, olimpijskie

Polecane wpisy

  • Zielono mi :)

    Małgosia już w krótkim rękawku a ja tu z golfem się pcham... Ale przynajmniej kolor ma iście wiosenny. No i przez ostatnie dni pogoda mu sprzyja :) Więcej fote

  • Skonczylam wiosenny sweterek z tweedowej wloczki

    Akurat zalapalm sie na dobra po temu pogode, bo jakims cudem nie am jeszcze upalow ani wilgotnosci a jest cieplo i nadaje sie idealnie.

  • Bzowy sweterek

    Witam serdecznie! Od jakiegoś czasu namiętnie podczytuję i oglądam wszystkie nasze (!) blogi, ale dotąd jakoś nie udawało mi się czynnie uczestniczyć w ich pows

Komentarze
2007/05/14 18:21:13
Już na FF napisałam, że mi sie bardzo podoba.
Pozdrawiam ciepło.
-
2007/05/15 12:03:35
Śliczny i taki kobiecy. Pozdrawiam
-
2007/05/15 13:18:50
Bardzo ładny sweterek.